Warto odwiedzić

herb miasta Mrągowo

Urząd Miejski w Mragowie, informacje urzędowe i regionalne, przetargi, tablica informacyjna, władze samorządowe. Mrągowo to miasto i gmina w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie mrągowskim. W latach 1975-1998 miasto administracyjnie należało do województwa olsztyńskiego. Według danych z 30 czerwca 2004, miasto miało 21 884 mieszkańców. Położenie geograficzne Mrągowa: 53° 52' N, 21° 18' E.


Powiat Mrągowski

Oficjalna witryna Powiatu Mrągowskiego, Zarząd i rada powiatu, informacje z zakresu gospodarki, turystyki i środowiska naturalnego, dane teleadresowe najważniejszych instytucji oraz organizacji pozarządowych, galeria zdjęć. Powiat mrągowski (województwo warmińsko-mazurskie), utworzony został w 1999 roku w ramach reformy administracyjnej. Jego siedzibą jest miasto Mrągowo. Powierzchnia powiatu: 1065,23 km2, liczba ludności: 50 196 (rok 2005).

Kuratorium Oświaty w Olsztynie

Kuratorium Oświaty w Olsztynie (10-959 Olsztyn, al. Piłsudskiego 7/9). Warmińsko-Mazurski Kurator Oświaty sprawuje nadzór pedagogiczny nad Mrągowskim Centrum Kształcenia. Strona zawiera informacje o działalności Kuratorium, strukturze organizacyjnej, awansie zawodowym nauczycieli ...

Mrągowskie Centrum Informacji Turystycznej

Mrągowskie Centrum Informacji Turystycznej, walory turystyczne Ziemi Mrągowskiej, miejsca noclegowe, usługi, gastronomia, ważne numery telefonów ...


Wikipedia

Wikipedia to internetowa encyklopedia tworzona w oparciu o wolną licencję wspólnie przez wielu ochotników-internautów. Celem Wikipedii jest stworzenie i udostępnianie na całym świecie bezpłatnej encyklopedii w możliwie największej liczbie języków świata. Zarówno tworzenie jak i udostępnianie Wikipedii ma miejsce w Internecie, a umożliwia to wyspecjalizowana aplikacja internetowa o nazwie MediaWiki. Treść encyklopedii publikowana i rozpowszechniana jest w oparciu o licencję GNU FDL.

www.google.com

Wyszukiwarka Google przeszukuje już ponad 4,000,000,000 stron internetowych. Misją Google jest uporządkowanie światowych zasobów informacji, aby stały się one powszechnie dostępne i użyteczne. Korzystając z witryny www.google.com lub kilkudziesięciu innych domen Google, można uzyskiwać informacje w wielu językach, przeglądać notowania giełdowe, mapy i najważniejsze wiadomości, znajdować numery telefoniczne abonentów ze wszystkich miast w USA, przeszukiwać ponad miliard grafik oraz czytać wiadomości z największego na świecie archiwum grup dyskusyjnych, zawierającego ponad miliard postów opublikowanych od 1981 roku.

Encyklopedia PWN, encyklopedia internetowa oparta na tekstach Multimedialnej nowej encyklopedii powszechnej PWN z 1998 r.

Oficjalna strona czasopisma Chip, informacje na temat komputerów, branży IT i Internetu. Na stronach dostępne są numery archiwalne.

Oficjalna strona czasopisma Linux Magazine Poland wydawanego w oparciu o anglojęzyczną wersję Linux Magazine, która jest sprzedawana w ponad 50 krajach. Każdy numer zawiera 114 stron wiedzy o Linuksie. Polska wersja Linux Magazine korzysta z najlepszych na świecie artykułów poświęconych Linuksowi, stopniowo zwiększana będzie ilość artykułów pochodzących od polskich autorów, poświęconych lokalnym problemom. Na stronach dostępne są wszystkie artykuły, które zostały opublikowane w Linux Magazine co najmniej 6 miesięcy przed wejściem do sprzedaży numeru bieżącego.Użyte znaki towarowe i loga graficzne są własnością odpowiednich firm, instytucji czy osób prywatnych.